Termékek Menü

Rubophen Thermo 650mg/10mg gran. cukormentes citrom 12x

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
2.399 Ft (2.285 Ft + ÁFA)
Cikkszám: 0031004263555
Átlagos értékelés: Nem értékelt

A Rubophen Thermo cukormentes (500 mg paracetamol és 10 mg fenilefrin-hidroklorid hatóanyag tartalmú) granulátumból citromízű forróital készíthető, amely felesleges cukor bevitele nélkül is gyorsan és hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza kellemetlen tüneteit:

láz, fejfájás, torokfájás, orrdugulás, izom- és ízületi fájdalom.

Elérhetőség: Raktáron

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!