Termékek Menü

Algoflex Cold 200mg/30mg filmtabletta 20x

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
0 Ft (0 Ft + ÁFA)
Cikkszám: 0031004259880
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Az Algoflex Cold 200 mg/30 mg filmtabletta két hatóanyagot, ibuprofént és pszeudoefedrin hidrokloridot tartalmazó kombinált készítmény, mely az orr és az orrmelléküregek dugulásával járó megfázás és az influenza tüneteinek (pl. torokfájás) enyhítésére szolgál.

Kifutott termék.

Helyette ajánljuk:

http://ligetpatika.hu/index.php?route=product/list&keyword=advil%20cold&description=0

http://ligetpatika.hu/index.php?route=product/list&keyword=nurofen%20cold&description=0

http://ligetpatika.hu/index.php?route=product/list&keyword=coldrex%20tabletta&description=0

Elérhetőség: Megszűnt termék

Leírás és Paraméterek

Egy filmtabletta 200 mg ibuprofént, 30 mg pszeudoefedrin‑hidrokloridot (ez megfelel 24,58 mg pszeudoefedrinnek) tartalmaz.

Összetevők: tablettamag: laktóz‑monohidrát, mikrokristályos cellulóz, hidegen duzzadó keményítő, kroszkarmellóz‑nátrium, magnézium‑sztearát, víztartalmú kolloid szilícium‑dioxid. filmbevonat: talkum, titán‑dioxid (E171), makrogol 400, hipromellóz.

12 éves kortól

Ellenjavallat: Az Algoflex Cold filmtabletta tejcukrot (laktóz-monohidrátot) tartalmaz. Az Algoflex Cold 50 mg laktóz-monohidrátot tartalmaz filmtablettánként. Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel orvosát, mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!